Menu
SPÄŤ

VOGE 525 DSX

Som tvoja cesta z mesta
Chceš vyraziť mimo asfalt, prekročiť hranice mesta, stratiť sa v križovatkách a brázdiť vidiecke cestičky bez toho, aby si sa vzdal potešenia z jazdy v najväčšom pohodlí? V tom prípade som zrodená priamo pre teba. Som navrhnutá tak, aby som bola všestranná, spoľahlivá a prinášala ti potešenie z jazdy v každom počasí.

Som mašina s neskutočne komfortným podvozkom a s drôtenými kolesami s bezdušovou pneumatikou Metzeler Tourance. Spoľahnúť sa môžeš na moje špičkové brzdy od japonského Nissinu a na dostatočne silný dvojvalcový motor s výkonom 35 kW (48 k). Vďaka dvom jazdným režimom mi mi dáš ľahko vedieť, či so mnou chceš šetriť benzín, alebo máš práve chuť na divočenie v režime Šport.

V štandardnej výbave mám TFT prístrojovku so 7-palcovým displejom, ktorá ukazuje okrem iného aj tlak v pneumatikách. A keď si pomocou Bluetooth spáruješ mobil, prístrojovka začne fungovať aj ako jednoduchá moto navigácia.

Mám bočný aj stredový stojan, konektor USB, 12 V zásuvku, nastaviteľné plexi, kompletné LED osvetlenie a nádherné prídavné hmlovky. V základe dostaneš aj trojicu origoš hliníkových uzamykacích kufrov. Zbalíš do nich všetko, čo budeme na našej ceste za poznaním potrebovať. S kuframi prídem na 6 990 EUR. Ak ich nepotrebuješ, zaplatíš za mňa 6 590 EUR.

Táto motocyklová lahôdka u nás nemá cenovú konkurenciu. Schválne sa mrkni napríklad na porovnateľnú konkurenciu. Vyvalíš za ne raketu a zďaleka nedostaneš takú výbavičku, akú mám ja už v základe. A o navigácii môžeš tak akurát iba snívať. Tú ti iné päťkilá neponúknu ani za príplatok.

Áno, možno si už obdivoval moju predchodkyňu Voge 500. Pozri. K predkom mám úctu, ale pri všetkej skromnosti musím povedať, že oproti nej som ešte dokonalejšia. Zlepšovákov mám fakt mrte. Mrkni na ne do detailov ???? . Ale ani tam sa všetky nezmestili

VOGE 525 DSX
Technické údaje
Motor
Objem motora 494 cm3
Typ motora štvortaktný radový dvojvalec DOHC
Maximálny výkon 35 kW (48 Ps) / 8 500 rpm
Maximálny krútiaci moment 50,5 Nm / 6 500 rpm
Kompresny pomer 11.5:1
Sekundárny pohon reťazom
Prevodovka manuálna, 6 rýchlostných stupňov
Štarter elektrický
Chladenie vodou
Emisná norma EURO 5
Emisie CO 90 g/km
Systém dávkovania paliva elektronické vstrekovanie Bosch
Objem nádrže 18 litrov
Spotreba paliva 3,9 l/100 km
Maximálna rýchlosť 160 km/hod

Podvozok a brzdy
Odpruženie vpredu plne nastaviteľná Upside-Down vidlica Kayaba ø 41 mm a zdvih 150 mm
Odpruženie vzadu kyvná vidlica, nastaviteľný tlmič Kayaba, zdvih 145 mm
Pneu vpredu 110/80-R19 – Metzeler Tourance
Pneu vzadu 150/70-R17 – Metzeler Tourance
Brzdy vpredu 2x dvojpiestkové strmene NISSIN, 2× kotúč (ø 298 mm)
Brzdy vzadu jednopiestkový strmeň NISSIN, 1× kotúč (ø 240 mm)
ABS áno, BOSCH - vypínateľné

Športový aj úsporný režim jazdy
Pomocou jediného stlačenia mi povieš, ako sa mám správať k benzínu. Keď ma hodíš do Éčka, budem ti ho šetriť. V športovom režime ho zhltnem o pár kvapiek viac, no budem rýchlejšia a silnejšia.

Polohovateľný plexi štít
Výšku ochranného plexi si nastavíš v šmahom ruky. Je to fakt brnkačka. Stačí zatiahnuť a plexi je vyššie. Podobne ho môžeš zase zasunúť. Pretože plexi štít ťa ochráni nielen pred vetrom, ale aj pred hlukom.

Dvojitá bezpečnosť
Na cestách ťa budú strážiť dvaja anjeli. Volajú sa ABS a TCS. Oboch ale môžeš ľahko vypnúť. Napríklad keď vyrazíš za dobrodružstvom do terénu

Luxusný svetelný kukuč
Keby sa volila Miss Moto Svetlo, som horúca kandidátka na korunku. Ostro tvarované krivky mojich LED svetiel ladia s celkovým dizajnom. Prídavné hmlovky môžeš zapnúť aj za jazdy. Môj svetelný kukuč nielen luxusne vyzerá, ale aj fantasticky svieti. Takže spolu rozžiarime aj tú úplne najviac čierno-čiernu tmu.

Telka na riadidlách
Sedempalcový displej prístrojovej dosky ti bude počas jazdy pripadať veľký ako telka. Pomocou telefónu si z neho navyše urobíš špičkovú navigáciu. Neprídeš o dôležité údaje a pritom budeš vedieť, kedy a kam máš odbočiť. No a mraky údajov sa o mne dozvieš aj v bezplatnej appke pre Android aj Apple.


6.590

Príslušenstvo:Podobné produkty:


Máte o túto štvorkolku záujem? Vyplňte objednávkový formulár...