Menu
SPÄŤ

VOGE 650 DSX

Čo tak vymeniť nudu v kancelárii za off-road dobrodružstvo?
So mnou to nie je vôbec žiaden problém! Stačí nasadnúť a vyraziť. Ver, že okamžite začneš premýšľať o poriadnych diaľkach a exotike. Je len na tebe či pôjdeš sám, alebo s ľadvinkou. Miesta je tu dosť pre vás oboch. A keby si mal náhodou obavy, že tvoje tempo nezvládnem, spomeň si, že jednobuch 650 GS niekoľkokrát vyhral Dakar! Mojím srdcom je presne ten istý, legendárny a rokmi preverený motor, ktorý ťa nikdy nenechá v kaši. Tak čo, ideme na cestu okolo sveta?

Vďaka skvelému podvozku s up-side-down vidlicou Kayaba, origo brzdám od Nissinu, vypínateľnému ABS od Boscha a pneumatikám Pirelli Scorpion budeš mať všetko vo svojich rukách a pod dokonalou kontrolou. Život ti určite spríjemní pecková TFT prístrojovka aj s takým ukazovateľom, ako je tlak v pneu. Poteší aj prepojenie s mobilným telefónom. V základe mám aj hlavný stojan, komplet LEDkové osvetlenie, USB zásuvku a nastaviteľné plexi. K tomu vypletané kolesá a bezdušové pneu.

VOGE 650 DSX
Motor
Objem motora 652 cm3
Typ motora štvortaktný jednovalec DOHC
Maximálny výkon 35 kW (47 PS) / 6 750 rpm
Maximálny krútiaci moment 60 Nm / 5 500 rpm
Kompresný pomer 11.5:1
Sekundárny pohon reťazou
Prevodovka manuálna, 5 rýchlostných stupňov
Štartér elektrický
Chladenie vodou
Emisná norma EURO 5
Emísie CO2 96 g/km
Systém dávkovania paliva elektronické vstrekovanie Bosch
Objem nádrže 18 litrov
Spotreba paliva 4,2 l/100 km
Maximálna rýchlosť 160 km/hod

Brzdy a podvozok
Odpruženie vpredu 41 mm Upside-Down vidlica Kayaba, zdvih 179,5 mm
Odpruženie vzadu kyvná vidlica, nastaviteľný tlmič Kayaba, zdvih 58 mm
Pneu vpredu 110/80-R19 Pirelli Scorpion
Pneu vzadu 150/70-R17 Pirelli Scorpion
Brzdy vpredu 2x dvojpiestkové strmene NISSIN, 2× kotúč (ø 298 mm)
Brzdy vzadu jednopiestkový strmeň NISSIN, 1× kotúč (ø 240 mm)
ABS áno, Bosch - vypínateľné
Rozmery a hmotnosti
Rozmery (D׊×V) 2 155 × 850 × 1 390 mm
Pohotovostná hmotnosť 219 kg
Výška sedadla 820 mm

Chceš mať istotu pri jazde za všetkých podmienok?
Precízna predná vidlica up-side-down so zdvihom skoro 180 mm a zadná kyvka od Kayaby – to je výbava, na ktorú sa môžeš stopro spoľahnúť. Istotu zvýšia japonské brzdy Nissin s dvoma prednými kotúčmi s priemerom 298 mm a s dvoma piestami v každom brzdiči.

Prehľadný multifunkčný displej
Všetko, čo potrebuješ, máš na očiach. Rýchlosť, otáčky, priemerná spotreba, tlak v pneumatikách, čas, vonkajšia teplota, teplota motora, stav paliva aj zaradený rýchlostný stupeň. Všetko pekne a prehľadne. V prístrojovke je zabudovaná technológia bluetooth pre prepojenie s tvojím mobilným telefónom. To sa tiež hodí, nie?

Rám, ktorý fakt ochráni
Je jasné, že s adventure mašinou sa jazdí aj do drsného terénu. Ochranný rám je tu práve preto, aby dôležité časti motora chránil ako v perinke. To keby si mašinu náhodou položil

Moderné LED svetlomety s veľkým dosvitom
Nie je nad to, keď môžeš vyraziť na výjazd aj v tej najtemnejšej noci. Svetlá, ktoré svietia jasnejšie ako hviezdy, jednoducho potrebuješ.

Výfuk z poctivého nerezu
Precízne spracovanie a zvuk, ktorý sa neomrzí. Brumkajúci tón jednovalca si ťa okamžite získa a na túto výfukovú symfóniu sa vždy budeš tešiť ako malý chlapec.


6.590
219
Máte o túto štvorkolku záujem? Vyplňte objednávkový formulár...