Menu
ELKA SUSPENSION

Sme autorizovaný predajca a servis ELKA SUSPENSION. Tlmiče Elka sú vhodné pre profesionálnych pretekárov, ale aj pre rekreačných jazdcov a umožňujú vysokú mieru individuálneho nastavenia. Sú vyrábané na mieru konkrétneho jazdca a je možné ich zakúpiť na objednávku.

Dodanie produktu je 10-15 pracovných dní. Celú škálu produktov si môžete pozrieť na oficiálnych stránkach výrobcu. V prípade záujmu nás kontakujte alebo vyplňťe objednávkový formulár.

BERINGER BRAKE

Sme autorizovaný predajca a servis BERINGER BRAKE. Brzdové systémy Beringer sú navrhnuté tak, aby vydržali tie najnáročnejsie závody. Výrobca má 30-ročné skúsenosti, 10 patentov a certifikáciu kvality (ISO 9001, UTAC, TUV). Produkty je možmé zakúpiť na objednávku.

Dodanie produktu je 5-7 pracovných dní. Celú škálu produktov si môžete pozrieť na oficiálnych stránkach výrobcu. V prípade záujmu nás kontakujte alebo vyplňťe objednávkový formulár.

HINSON CLUTCH

Sme autorizovaný predajca HINSON CLUTCH. Spojky Hinson používa väčšina svetovych tímov a jazdcov, hlavne kvôli vysokej kvalite a precíznosti vypracovania z leteckého hlínika T-6. Hinson spojky majú lepšie rozptýlenie tepla, čím sa zvyšuje výkon spojky a jej životnosť. Spojky je možné zakúpiť na objednávku.

Dodanie produktu je 5-7 pracovných dní. Celú škálu produktov si môžete pozrieť na oficiálnych stránkach výrobcu. V prípade záujmu nás kontakujte alebo vyplňťe objednávkový formulár.

YOSHIMURA

Sme autorizovaný predajca Yoshimura komponentov pre moto šport. Yoshimura ponúka širokú škálu produktov od výfukových systémov, elektronických dielov, až po diely do motora s vysokou kvalitou. Je možné ich zakúpiť na objednávku.

Dodanie produktu je 5-7 pracovných dní. Celú škálu produktov si môžete pozrieť na oficiálnych stránkach výrobcu YOSHIMURA USA alebo YOSHIMURA JAPAN. V prípade záujmu nás kontakujte alebo vyplňťe objednávkový formulár.

RJWC POWERSPORTS

Sme autorizovaný predajca RJWC komponentov pre moto šport. RJWC POWERSPORTS ponúka širokú škálu produktov od výfukových systémov, elektronických dielov, s vysokou kvalitou. Je možné ich zakúpiť na objednávku.

Dodanie produktu je 5-7 pracovných dní. Celú škálu produktov si môžete pozrieť na oficiálnej stránkach výrobcu RJWC. V prípade záujmu nás kontakujte alebo vyplňťe objednávkový formulár.

Pre objednanie produktov nás kontaktujte: