Menu
SPÄŤ

GOES - LONCIN XWOLF 700I BLUE

Som šelma, na ktorú prefrčíš aj tou najbrutálnejšou divočinou. Proti srsti mi ale nie je ani jazda na pohodku – napríklad keď budeš chcieť vyvenčiť svoju samičku. Na to mi s prstom v nose stačia iba zadné behy. Ale keď príde na vec, roztočím tiež tie predné a vydrápem sa na vrch aj tie najstrmšie rokliny.

Už prvá jazda zapáli v očiach okolitých čumil plamene neskonalého obdivu a pasuje ťa do role neohrozeného vodcu štvorkolkovej svorky. Kedykoľvek ťa ľudia zmerčia, budú si hneď špitať: „Á, štvorkolkový alfa samec si značkuje revír.“ A že je sakra veľký! Do nádrže totiž dostaneš celých 25 litrov benálu. A to je šťavy pokojne na 300 kilákov.

Motor ako z bavoráka
Pod kapotou mi búši vyspelý jednobuch s obsahom 686 kubíkov. Vyrábaj ho v LONCINe zdieľanou technológiou s BMW. Tejto obrie fabrike Bé-eM-Wéčko verí natoľko, že si v nej necháva robiť nielen motory, ale aj sakumprásk niektorej mašiny a skútre.

Len tak ma nezodrerieš z kože
Radenie mám návykovo jednoduché. Kvalty prehodíš, skôr ako by si povedal VLK. A hlavne! Nemusíš pritom stáť na brzde. Aj keď budeš jazdiť ako dobytok, môj variátor to s tebou vydrží o tretinu dlhšie, než je obvyklý. Vďaka uzamykateľnému predku nestiahnem chvost pred najväčšou výzvou.

Tiež elektriku mám ako z učebnice. Statický prúd držím pod 1 mA. To dokáže iba jediný percento konkurenčných strojov! Čo z toho? Okamžite ma naštartuješ aj po dlhodobom uskladnení. Kľudo aj po pol roku. Už v základe som fakt EPesný kus s elektro posilňovačom riadenia, vďaka ktorému pošetríš bicáky na pravú prácu.

Prístrojovka ako v lietadle a skoro tona na guli
Za riadidlami si budeš pripadať ako v kokpite. Na digitálnom displeji krásne uvidíš všetok info o mojej kondícii aj štýle tvojej jazdy. Pomocou blútka navyše vcukuletu spáruješ telefón, a tak budeš mať na očiach echo o prichádzajúcich hovoroch.

Vo môj spodok sa stará spešľ ochranná doska. V ten tvoj sa postarajú extrémne pohodlné sedačky. Na Vlkovi jednoducho tvoje zadok vlka nechytí! A keď už sme u tých intímností, tak moja guľa utiahne až 800 kíl. Takže do vozíka môžeš nahádzať poriadny náklad alebo prevážať celú svorku pomocníkov.

GOES - LONCIN XWOLF 700I BLUE
Objem motora: 686 cm3
Typ motora: štvortaktný jednovalec SOHC, chladený vodou & olejom
Maximálny výkon: 32 kW / 5500 rpm
Maximálny krútiaci moment: 66 Nm / 4500 rpm
Sekundárny pohon: 4x4 kardanóm
Prevodovka: automat/variátor L/H/N/R/P
Štartér: elektrický
Chladenie: vodou + olejom
Emisná norma
Systém dávkovania paliva: EFI Bosch systém
Objem nádrže: 25 litrov
Maximálna rýchlosť: 100 km/h
Homologácia: T3b
Ťažné zariadenie: Áno (zapísané v TP na 800kg)
EPS-Elektrický posilňovač riadenia: Áno - v základnej výbave
Elektrický naviják: Áno, 3000LBS (súčasťou základnej výbavy)
Odpruženie vpred: plynokapalínové tlumiče
Odpruženie vzadu: plynokapalínové tlumiče
Pneu vpredu: 25x8-12
Pneu vzadu: 25x10-12
Brzdy vpredu: 2x hydraulická s dierkovaným kotúčom (ø 210 mm)
Brzdy vzadu: 2x hydraulická s dierkovaným kotúčom (ø 210 mm)
Rozmery (D׊×V): 2040 mm x 1190 mm x 1250 mm (2220 mm x 1190 mm x 1350 mm - predĺžená verzia)
Pohotovostná hmotnosť: 375 kg
Výška sedadla
Svetlá výška: 280 mm


8.990
37493
Máte o túto štvorkolku záujem? Vyplňte objednávkový formulár...